Sıkca Sorulan Sorular

Aday Oto üstün servis kalitesi ve güler yüzlü çalışanları ile Mekanik Bakım, Periyodik Bakım, Ekspertiz Hizmetleri ve Oto Elektrik hizmetlerini Denizli - Sümer Mahallesinde yer alan servis merkezinde vermektedir.  İletişim sayfamızda yer alan harita üzerinden de tam konumunu öğrenebilirsiniz.  

Aday Oto olarak periyodik bakım aşamalarında öncelikle aracınız titizlikle incelenip nelerin değiştirilmesi gerektiği hakkında tarafınıza bilgi verilmektedir. Yapılan tetkiklerden sonra çalışma için belirlenen ücretler farklılık gösterebilir.  0(258) 268 32 65 numaramızdan arayarak aracınız hakkında bilgileri bizimle paylaşarak fiyat bilgisi alabilirsiniz. Ya da Sümer Mahallesi, 20175 Merkezefendi / Denizli / TÜRKİYE adresindeki servisimize gelerek fiyat alabilirsiniz.

Aday Oto olarak müşterilerimizin araçlarını en hızlı şekilde teslim etmek birinci görevimizdir. Aracınıza yapılacak çalışmalar belirlendikten sonra en erken teslim süresi tarafınıza bildirilecektir. Eğer hangi parçaların değieceğini biliyorsanız bizi 0(258) 268 32 65 numaramızdan arayarak teslim süresi ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Aday Oto olarak randevu alan müşterilerimiz belirlenen saat ve sürede servisimize geldiklerinde öncelik tanınmaktadır. Fakat siz aracınız ile direk geldiğinizde de güleryüzlü personellerimiz sizinle hemen ilgilenip hızlı bir şekilde aracınıza istediğiniz hizmeti sağlayacaklardır.