Hakkımızda

 BİZ KİMİZ?

Aday Oto Denizli Özel Ford Servisi yıllardır müşterilerinin ford araçlarına profesyonel kalitede hizmet vermektedir. Mekanik Bakım, Periyodik Bakım, Ekspertiz Hizmetleri ve Oto Elektrik hizmetleri ile Denizli'nin en önde gelen Özel Ford Servisi olarak hizmet vermektedir.

Aday Oto Özel Ford Servisi her aşamada müşterilerilerini doğru bilgilendirip, dürüst ve güvenilirliğe büyük önem vermektedir.

Denizli'de bulunan Aday Oto Özel Ford Servisi siz değerli müşterilermizi Sümer Mahallesinde bulunan servis merkezimize beklemektedir.

 

HİZMETLERİMİZ

Aday Oto olarak; Motor Arıza Tespiti, Motor Bakımı, Alt Takım Bakımı, Araç Klima Bakımı, Fren Bakımı, Ekspertiz Hizmeti ve Oto Elektrik hizmetleri vermektedir. Aracınızı bizden aldığınız randevu saatinde istediğiniz yerde periyodik bakımları garantili şekilde yapılıp tarafınıza teslim ediyoruz.

 

SERVİS ÇALIŞANLARI

Güleryüzlü hizmet verilen saate hizmet ve dahası sertifikalı ustaları ile hangi ürünün aracınıza uygun olduğu tespit edilerek tarafınızdan onay alarak işlem yapan çalışanları ile hizmet vermektedir.

 

Hakkımızda
rolex replica watches Rolex DateJust Replica Rolex Day Date Replica Rolex Cosmograph Daytona Replica Rolex Milgauss Replica Moschino Clutches Outlet Moschino Other Bags Outlet Moschino Shoulder Bags Outlet Moschino Belts Outlet Moschino Clothes Outlet Moschino Outlet